Zimní outing v Zell am See

Protože si zakládáme na tom, že máme s našimi zaměstnanci a konzultanty blízký vztah, naložili jsme ve čtvrtek 24.2.2022 auta a odjeli do rakouského Zell am See na zimní teambuilding. Aby náš vztah byl ještě bližší, nasoukali jsme se všichni do několika aut a vyrazili směr rakouské Alpy. Noví účastníci mezi sebe dostali lyže a snowboardy, aby je ta naše blízkost zase moc nevylekala.

V Českých Budějovicích jsme se všichni sešli na povinné zastávce u „Mekáče“ a pořídili jsme kolem nedočkavého „alfa teamu“ naši první společnou fotku.

Po šesti hodinové jízdě a několika kofeinových a odpočinkových pauzách jsme ve večerních hodinách dorazili do hotelu Garni Hettlerhof, kde jsme rychle vybalili, pozdravili krávy v ohradě a vyrazili na první společnou večeři.

Protože se na našich teambuildinzích rádi zapotíme, vyrazili jsme hned další ráno po bio snídani vstříc sněhobílým sjezdovkám do lyžařského centra Schmittenhöhe, kde si prozíraví kolegové půjčili lyžařské vybavení a my ostatní si dotáhli to svoje.

I když jsme jeden tým, rozdělili jsme se po zvážení svých schopností do menších skupin, abychom uspokojili nároky všech jezdců. Po dopolední kávě a ochutnávce věhlasného Almdudleru jsme se však stejně sešli a jezdili spolu (a trpělivě čekali na pomalejší jedince, který touto cestou moc děkuje).

Když jsme se všichni pracně vysoukali z lyžáků a vyzkoušeli hotelovou saunu, vydali jsme se osvěžující procházkou, někteří skrz závěje, do restaurace Seewirt das Restaurant, kde nám moc chutnalo. Po návratu na hotel jsme k radosti ostatních obyvatel přesvědčili paní majitelku, aby nás pustila do společenské místnosti a mohli tak pokračovat v příjemném večeru. Brzo jsme však zalehli, protože nás čekal další nabitý den.

V sobotu jedna skupina odvážlivců opět odjela na druhý den lyžování a snowboardování, tentokrát do střediska Saalbach, kde jsou delší sjezdovky – ideální pro našeho neunavitelného CEO Honzu. Zbylá skupina se vydala na procházku kolem jezera Zeller See, kde se pokochali krásou rakouské krajiny a zjistili, že písnička Holky z naší školky má spoustu dalších slok, a že si je náš COO Tomáš všechny pamatuje.

Po náročném druhém dni většina z nás nabrala síly opět v sauně a vyrazili jsme na naši poslední večeři do moderní restaurace Deins & Meins. Náš sales team večer zkontroloval u televize konkurenci v MMA turnaji Oktagon a pomalu jsme začali zase balit.

V neděli ráno jsme pak šťastně unaveni odjeli zpátky do českých luk a hájů.

I když nám počasí občas nepřálo, kromě roztrhlých kalhot jsme přežili všichni ve zdraví a odvezli jsme si spoustu krásných vzpomínek. V létě nás čeká další společná akce, a protože jsme se moc rádi dívali na výhled na jezero, možná nás ta voda zase zláká. Uvidíme!

1 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Sdílet

Přečti si další články

Inverse Conway Maneuver!

“Any organization that designs a system (defined broadly) will produce a design whose structure is