Outing – Český Krumlov

25.8. ve čtvrtek jsme odjeli na druhý letošní firemní outing do Českého Krumlova. Když jsem v kanclu přemýšlela, jak začít a jak Vám ho nejlépe přiblížit, náš COO Tomáš neváhal a hned mi poskytl spoustu nepublikovatelných návrhů a vzpomínek. A já se začala smát a hned jsem si uvědomila, že přesně takový byl tento outing. Neformální, uvolněný a s velkou dávkou smíchu. 

První noc jsme strávili před Teepee okolo ohně v doprovodu kytary našeho CEO Honzy a zpěvu několika statečných. Musel to být opravdu zážitek, protože se k nám postupně přidávali i lidé z okolních stanů a tábořišť. Doufáme, že to bylo kvůli tomu, že jsme zpívali stejně krásně, jako Honza hrál.

Druhý den jsme nahodili rafty na vodu a vydali se vstříc sluníčku a jezům. Jako vždy byl první v cíli raft s nezničitelnými 2/3 našeho horního managementu. Tomáš bohužel vyfasoval celý HR tým, který plul v „kochacím“ režimu a ani statečný konzultant Pavel nás nedotlačil na druhé místo. Tam skončil sales/konzultační tým v čele s naší stážistkou z Indie, Mimi.

Cestou k hotelu nás stihl jediný déšť celého víkendu, který nás popohnal do krásného hotelu téměř ve středu Českého Krumlova. Narovnali jsme ztuhlá záda z Teepee a usušili promočené oblečení. Odměnou nám byla moc příjemná večeře.

Posilněni skvělým jídlem a pitím jsme se po večeři vydali na after party do místního klubu City Lounge. Splynuli jsme s dalšími turisty a vodáky a nejednou si vytancovali místo na pomyslném stupínku slávy, vyvýšeném kvádru uprostřed parketu. Někteří jedinci použili sílu, jiní svůj šarm. Někteří dokonce odháněli starší ženy od baru, abychom dostali drinky na kuráž co nejdříve.

V sobotu jsme měli naplánovaných spoustu aktivit, a ještě na snídani jsme si nebyli jisti, zda se vůbec někdo někam dokope. Naši silní konzultanti a kolegové se však nezaleknou ničeho a rozhodli se zdolat ferratu nebo sjet Kleť na koloběžce. Ne tak akční členové naší výpravy se šli podívat do galerie Egona Schieleho a na krumlovský zámek. Všichni jsme se pak sešli na obědě ve sklepě jedné pizzerie a těšili se na firemní bojovku, kterou připravilo naše HR oddělení. Kromě vyexování piva, musely odvážné týmy poznat 7 druhů pálenky, smočit v řece co nejvíc částí těla nebo přemluvit nějakého turistu udělat kliky. Porota si nejvíce užila vyhodnocování úkolu „poznej svého kolegu podle dětské fotografie“. Párkrát se nepodařilo trefit ani správné pohlaví. 😊 Nakonec dovedl svůj tým k vítězství náš CEO Honza.

Po dalším skvělém jídle jsme se se soumrakem vydali na otáčivé hlediště na představení Muž dvojhvězdy. Uchvátily nás speciální efekty a celkový dojem z představení. Přesvědčili jsme uvaděče, že nepatříme do cirkusu kuriozit a stihli vyfotit poslední společnou fotografii.

Po představení jsme se všichni sešli ve snídaňové místnosti, a protože nás společné akce moc baví, hned jsme začali vymýšlet další, tentokrát zimní outing. Co jsme nakonec vymysleli? Nechte se překvapit!

5 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Sdílet

Přečti si další články

Inverse Conway Maneuver!

“Any organization that designs a system (defined broadly) will produce a design whose structure is