Máme novou kancelář!

Prvotní myšlenka

První myšlenka na přesun do nového se začala rodit už před pandemií covidu v roce 2019. Do té doby jsme využívali malou kancelář na ulici Antala Staška poblíž Budějovické. Místo to bylo hezké, ale s postupnou expanzí naší firmy už nezvládalo plnit svou funkci. A tak jsme začali přemýšlet nad něčím větším a vhodnějším pro naše současné potřeby.

Hledání nové lokality

Když padlo rozhodnutí, začala i dlouhá fáze hledání vhodného místa. Původně jsme si pohrávali s myšlenkou pronájmu/koupi bytu nebo nebytového prostoru, kde bychom si kancelář vybudovali. Naše HR manažerka Bára (znáte z našich sociálních sítí) se tedy vydala na obhlídku a prošla jich nespočet, ale žádný se nezdál být dost dobrý.

V tomto bodě však přišel zvrat, a to když nám Scott & Weber prozradil, že budou otevírat novou kancelářskou budovu na Pankráci, do které nás rádi přesunou. Jelikož máme s touto společností dobré vztahy (dodavatelské i klientské), které chceme uchovat, zdálo se, že jsme našli ideální řešení. K finálnímu rozhodnutí pak přispěly i další faktory, mezi které patřilo zejména pohodlné stěhování, ideální lokalita, ve které se nachází nejvíce našich klientů, možnost využívat spoustu zasedacích místností nejen zde, ale i v jiných částech Prahy, kde S&W působí, a hlavně krásný prostor, ve kterém jsme si naši kancelář rozhodně uměli představit.

Proces zařizování

Po výběru místa přišlo na řadu vlastní zařizování kanceláře, na které jsme si najali architekta. Sdělili jsme mu všechny naše požadavky a on vytvořil konkrétní návrh. Ten jsme několikrát připomínkovali a naše kancelář dostala, aspoň na papíře, finální podobu.

Aktuální stav

V současnosti je naše nová kancelář vybavená stoly a židlemi a její část vypadá stále jako skladiště poseté krabicemi. Ač se nám to čekání může zdát nekonečné, už teď vidíme světlo na konci tunelu. Právě máme totiž ve výrobě nábytek na míru, který by měl být předán v průběhu srpna.

Kýžený výsledek

Co nejdříve bychom se chtěli dostat do cíle, kterým je plně vybavená a profesionální kancelář. Naším záměrem je prostor opticky rozdělit na dvě části.

  1. část bude zaměřená na soustředěnou práci. Tady budou zejména pracovní stoly, monitory a dostatek úložného prostoru, doplněného zelení.
  2. část by měl tvořit odpočinkový koutek a neformální místo pro interní i externí schůzky. K dispozici bude větší stůl, ke kterému se vejde až 10 lidí, promítací plátno, repráky, ale i několik hi-tech vychytávek, které si zatím necháme pro sebe. V této části bude zároveň i menší gauč pro větší pohodlí při sledování filmů či hraní na PlayStationu, protože i to k budování našeho týmu patří.

Dejte nám vědět, jak se vám naše nové místo líbí a držte nám palce, abychom ho dokončili co nejdříve!

0 - 0

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

Sdílet

Přečti si další články

Inverse Conway Maneuver!

“Any organization that designs a system (defined broadly) will produce a design whose structure is